Allen & Heath ZED 60-14FX mikser audio analogowy
Przejdź do sekcji Opinie
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność:
BRAK TOWARU (cena może ulec zmianie)
Opis
Dane techniczne:
  • 8 wejść mic/line w tym 2 wysokiej impedancji Class A FET
  • profesjonalnej jakości suwaki typu faders 60mm
  • korekcja 3 punktowa
  • USB stereo audio in/out
  • 2 wejścia stereo
  • dedykowane 2 wyjścia
  • 16 efektów przestrzennych
  • główne wyjścia XLR 48V
  • phantom
  • wymiary 440 x 346 x 95 mm