Ibiza Port12VHF-BT
Przejdź do sekcji Opinie
Ibiza PORT12VHF-BT to samodzielny, w pełni funkcjonalny system nagłośnieniowy - idealny w zastosowaniach mobilnych, dzięki wbudowanemu akumulatorowi wielokrotnego ładowania. Nadaje się m.in. do prowadzenia imprez karaoke. Zestaw składa się z wielofunkcyjnej aktywnej kolumny, dwóch mikrofonów  bezprzewodowych, bezprzewodowego pilota sterującego oraz okablowania. Urządzenie zbudowane jest na wydajnym głośniku niskotonowym o średnicy 12", moc szczytowa kolumny wynosi aż 700W
Przejdź do pełnego opisu
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostępność:
BRAK TOWARU (cena może ulec zmianie)
Opis
Specyfikacja:
  • Moc RMS/maksymalna: 350/700W
  • Odtwarzacz USB/SD MP3/WMA
  • Funkcja Bluetooth umożliwiająca bezprzewodowe odtwarzanie utworów z zewnętrznych urządzeń
  • 1 x mikrofon bezprzewodowy VHF doręczny (207,5 MHz) (R&TTE zatwierdzony)
  • 1 x mikrofon bezprzewodowy VHF nagłowny (203,5 MHz) (R&TTE zatwierdzony)
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Funkcja REC
  • Funkcja VOX
  • Regulacja tonów niskich i wysokich
  • Kontrola nad poziomem głośności i funkcją Echa w mikrofonie
  • Kontrola poziomu głośności
  • Wejścia mikrofonowe i liniowe
  • Wbudowany akumulator wielokrotnego ładowania
  • Uchwyt i kółka ułatwiające transport
  • Głośnik niskotonowy: 12"/30 cm
  • Czułość: 97dB
  • Pasmo przenoszenia: 40Hz - 20kHz
  • Zasilanie: 220-240V / 50-60Hz (możliwość zasilania 12V lub z wbudowanej baterii)
  • Akumulator: 12V 4.5 Ah (BAT-PORT 4.5 Ah)
  • Waga: 15 kg
  • Wymiary: 630 x 398 x 370mm